Witamy na Naszej stronie!
Polityka Prywatności


Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r.


Polityka Prywatności

Niniejsza Polityka Prywatności jest zgodna z przepisami wynikającymi z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO.

Administrator Danych

Administratorem Panstwa danych osobowych jest:
Alfa-Alarm Wesołowscy Sp. z o.o.
Adres: Sowia 52
70-792 Szczecin
Telefon: (+48 91) 463 36 68
e-mail: biuro@alfa-alarm.pl
NIP Firmy: 9552355119

Cel Zbierania Danych:

Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 RODO. w celach marketingowych. Wobec powyższego użytkownik korzystający z naszej strony internetowej wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest zgoda. Odbiorcami danych jest Alfa-Alarm Wesołowscy Sp. z o.o.

Czas Przetwarzania Danych:

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat do czasu wykorzystania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej lub do odwołania zgodny na przetwarzanie danych osobowych.

Prawa Użytkownika:

Dane są wykorzystywane do profilowania marketingu.. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania – prosimy skorzystać z ustawień przeglądarki. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Administratorem Danych Osobowych.